Vyberte model svojho vozidla

AutodielyJaguarX-TYPE (X400) 2001-2009Jaguar X-TYPE (X400) 2.5 V6 pohon vsetkych kolies, 144kW

Lacné autodiely pre Jaguar X-TYPE (X400) 2.5 V6 pohon vsetkych kolies, 144kW

Sme expertmi na náhradné diely na Jaguar. V jednotlivých kategóriách nájdete autodiely pre vybraný automobil. Očarí Vás šírka a rôznorodosť portfólia. Náhradné diely na Jaguar nájdete v rôznych cenových variantoch od množstva výrobcov. Predávame prioritne nové, nepoužité autodiely so zárukou.

Chcete poradiť pri výbere? Kontaktujte nás emailom, telefonicky alebo využite najrýchlejší spôsob - online chat priamo tu na našom webe. Pri zadaní každej objednávky sa spustí proces, ktorý má za cieľ jediné - dostať autodiely k Vám čo najrýchlejšie.

V rámci celého Slovenska zasielame diely prostredníctvom partnerskej kuriérskej služby. Dopravu pri objednávke za viac ako 70€ zaplatíme my. Ak potrebujete diel ešte skôr, využite odber u nás v predajni v Žiline.

Pozrite si aj sekciu ako vyhľadať správny produkt

Nie ste si istí správnym výberom? Pozrite si návody v sekcii "ako nakupovať", pripadne nám napíšte na shop@pdmauto.sk, zavolajte na 0908 877 877, alebo použite online chat v pravej spodnej časti stránky.

Máte otázku?

Ak máte akúkoľvek otázku ohľadne nášho sortimentu, prípadne ste nenašli súčiastku, ktorú ste hľadali, zavolajte nám: +421 908 877 877

Bezplatná doprava

Pre všetky objednávky v cene nad 70€ v rámci Slovenska zasielame zdarma. Pri nákupe nad 50€ od nás dostanete darček zadarmo.

Nič nenájdené.

Pokúste sa výrobok popísať presnejšie, môžete použiť:
Názov (napr. "Olejový filter")
Výrobca (napr. "BOSCH")
Príslušné vozidlo (napr."Škoda Octavia")
TecDoc kód
EAN