Neviete, čo kúpiť blízkym na Vianoce? Darujte naše originálne "auto" darčeky!

Neviete, čo kúpiť blízkym na Vianoce? Darujte naše originálne "auto" darčeky!
Blíži sa najkrajší čas, čas Vianoc, lásky, pokoja a obdarúvania zároveň. Znova je tu ten čas, kedy hľadá každý z nás najkrajšie darčeky a prekvapenia pre svojich blízkych. Prichádza opäť to obdobie, kedy neviete, čo darovať svojim blízkym ako vhodný darček?

Nechajte sa inšpirovať našimi originálnymi tipmi. Predsa špičkové a originálne darčeky, ktoré aj účinne poslúžia, potešia skutočne všetkých! A to aj tých najväčších milovníkov svojich štvorkolesových tátošov. Akú ponuku darčekov sme pripravili na tento rok?

DARČEK 1 / Autožiarovky OSRAM NIGHT BREAKER LASER


Špičkové a kvalitné žiarovky od svetového výrobcu žiaroviek OSRAM potešia každého vodiča. Žiarovky sú určené všetkým vodičom, ktorým nie je ľahostajná bezpečnosť pri jazde za každého počasia a predovšetkým v nočných hodinách. Žiarovky poskytujú hneď niekoľko výhod v porovnaní s klasickými žiarovkami. Aké najväčšie výhody sú to? Všetky žiarovky OSRAM Night Breaker® Laser kvôli vysoko účinnej špirále a modrému ovrstveniu poskytujú až o 130 percent viac svetla na vozovke v porovnaní s klasickými žiarovkami. Prínos týchto (auto)žiaroviek ocení vodič predovšetkým vo vzdialenosti 70 až 100 metrov pred vozidlom. Vďaka týmto žiarovkám bez väčších problémov bezpečne uvidíte prekážku na vozovke a včas zareagujete na vzniknuté, najmä tie nepredvídateľné okolnosti na našich cestách. Druhou neodmysliteľnou výhodou týchto žiaroviek je zabezpečenie "lepšej viditeľnosti" počas jazdy autom. Tým, že žiarovky majú až o 35 metrov dlhší svetelný kužeľ, je umožnené lepšie a kvalitnejšie osvetlenie vozovky (všetky kritické miesta na ceste je lepšie vidieť a je tak možné rýchlejšie reagovať na vzniknutú prekážku na ceste). Okrem toho dlhší výhľad zabezpečuje aj pokojnejšiu jazdu so svojím štvorkolesovým "tátošom". Žiarovky OSRAM NIGHT BREAKER® LASER zabezpečujú tiež až o 20 percent jasnejšie svetlo v porovnaní s klasickými (auto)žiarovkami. Aj preto sú všetky osvetlené predmety na ceste a v jej okolí viditeľnejšie v prirodzenejšej podobe (opodstatnenie to má najmä pri výstražnom informačnom značení). Kvalitnejšie kontrasty a lepšie pozorovanie svetla pri jazde podporujú ostražitosť a plnú sústredenosť, tiež aj bezpečnejšiu jazdu auto. Kliknutím TU na tento odkaz prejdete na DARČEK 1!

                                                                                                                             

DARČEK 2 / Balíček autokozmetiky K2 na jarnú očistu auta


Ak hľadáte niečo iné, priam nadčasové, aj tak máme pre vás riešenie! Nevadí, že je ešte len jeseň. Aj tak môžete prekvapiť seba alebo niekoho blízkeho, špičkovou a veľmi využívanou autokozmetikou K2, ktorá je určená na jarnú očistu auta práve po náročnejšom zimnom období, ktoré nás čaká. Siahnuť práve po univerzálnom balíčku autokozmetiky na jarnú očistu auta sa oplatí. Prečo je to tak?
Práve tento balíček autokozmetiky obsahuje hneď viac produktov, ktoré jednak potešia a zároveň aj pomôžu každému motoristovi, ktorému aspoň trochu záleží na svojom štvorkolesovom miláčikovi. Každé vozidlo počas jesene a zimy dostane zabrať viac, ako počas iných ročných období.
My to vieme a preto súčasťou vianočného darčekového balenia autokozmetiky je hneď viac produktov. Konkrétne kvalitný a účinný autošampón s voskom K2 Express Plus (1000 ml), silný a účinný čistič čalúnenia K2 Tapis (770 ml), čistič a oživovač plastových častí vozidla s modernou a účinnou "nano" technológiou K2 Polo (750 ml), rovnako aj účinný čistič diskov a kolies K2 Felix (770 ml), efektívny čistič a osviežovač klimatizácie K2 Klima Fresh (150 ml), voskovú pastu určenú k lešteniu a konzervácii všetkých typov karosérií K2 Ultra Wax (250 g) a nakoniec aj praktický osviežovač vzduchu s veľmi šikovnou reguláciou intenzity vône K2 Vento (8 ml). Kliknutím TU prejdete na DARČEK 2!

                                                                                                                                    

DARČEK 3 / Darčekové kupóny PDMAUTO.SK


Hľadáte niečo celkom iné? V takom prípade máme v ponuke tretí darček - darčekové poukazy PDMAUTO. Darčekové poukazy PDMAUTO plne nahrádzajú klasické papierové poukážky a darčeky. Už viac nezabudnete darčekový poukaz doma alebo niekde, kde by ste to nečakali. Žiadne hľadanie a zaberanie miesta v peňaženke. Prichádza skvelý "online" darček pre všetkých - seba alebo svojich známych!
Darujete darčekové kupóny, pomocou ktorých si každý obdarovaný môže sám vybrať, autosúčiatku z našej pestrej ponuky. Iba takto darujete niečo iné a originálne. Žiadny klasický darček, no o to viac užitočnejší pre každého motoristu. Je to novinka, ktorá v našom e-shope ešte nebola. Odlíšte svoj darček od ostatných a potešte seba alebo niekoho iného inak, ako doteraz!
Na výber sú 3 druhy darčekových kupónov v hodnote 20€, 50€ a 100€. Kliknutím TU prejdete na stránku s kupónmi!

 Darčekový kupón PDMauto 20€       Darčekový kupón PDMauto 50€       Darčekový kupón PDMauto 100€

Náš tím PDMAUTO.SK praje všetkým motoristom ŠŤASTNÉ A VESELÉ VIANOCE, bez nehôd a problémov so štvorkolesovým miláčikom.

Máte otázku?

Ak máte akúkoľvek otázku ohľadne nášho sortimentu, prípadne ste nenašli súčiastku, ktorú ste hľadali, zavolajte nám: +421 908 877 877

Bezplatná doprava

Pre všetky objednávky v cene nad 70€ v rámci Slovenska zasielame zdarma. Pri nákupe nad 50€ od nás dostanete darček zadarmo.

Nič nenájdené.

Pokúste sa výrobok popísať presnejšie, môžete použiť:
Názov (napr. "Olejový filter")
Výrobca (napr. "BOSCH")
Príslušné vozidlo (napr."Škoda Octavia")
TecDoc kód
EAN