Staráte sa správne o interiér svojho auta?

Poznáte ten pocit, keď si idete sadnúť do auta k človeku, ktorý sa oň príliš nestará. Rozmýšľate, akú polohu zaujať, aby ste sa vtesnali medzi odpadky na prednej sedačke. Nohy sú v levitujúcej polohe, aby ste si neumazali svoje nové topánky. Hneď pri otvorení dverí Vás ovalil cigaretový smrad. Palubná doska dooblievaná od kávy. Cez čelné sklo nevidieť. A teraz druhý pocit. Otvoríte dvere, ovanie Vás príjemná svieža vôňa. Sedačky vyzerajú ako by práve vyšli z výrobnej linky. Všetky plasty sa lesknú. Nebojíte sa odložiť si tašku. Ktorý pocit sa Vám páči viac? Ak patríte do druhej kategórie, v článku sa dočítate, ako dosiahnuť tento stav aj vo Vašom aute.

 

interier

 

 

Aby ste videli krásny, slnečný svet

 

Možno si poviete: “Okná čistí doma žena a na aute ich občas prebehnem pri tankovaní.” Z časti máte pravdu. Rovnako ako minca, aj okná majú dve strany. Tej vnútornej nevenujeme toľko pozornosti ako vonkajšej. Ale i tá si ju zaslúži. Prípravok na čistenie okien Vás zbaví nečistôt a prachu. Budete mať iný, nový pohľad na svet.

 

Ak nie ste fanúšikom zahmlených okien, určite Vám dobre padne sprej, ktorý zabráni roseniu.

 

 

Nech sa plasty lesknú

 

Po profesionálnom čistení interiéru v umyvárke je všetko krásne, voňavé. Všade sa to blyští. Tiež rozmýšľate, ako to tí chlapi robia, že sú  plasty také pekné?

 

Odpoveďou je čistič plastov. Nielenže plasty vyčistí od nečistôt, ale prispieva k ich obnove. Tohto pomocníka môžete použiť aj v exteriéri na nárazníky, spojlery a iné plastové doplnky.

 

interier

 

 

Máte nové čalúnenie? Nie, iba sme ho vyčistili

 

Vyliata káva na sedačke. Nepríjemný obraz. Nemusíte s tým hneď bežať do autoumyvárky. Čistič čalúnenia Vám pomôže. Za pár minút ste “z brindy”. Z kávy ostane len veselá príhoda, ktorú budete rozprávať chlapom pri káve (či pive).

 

Hovoríte si: “Ja som kávu nerozlial, je to aj pre mňa?”

 

Áno, je.

 

Použiť ho môžete, ak chcete obnoviť farbu a pôvodný vzhľad čalúnenia. Väčšina dostupných znečistení na tejto planéte mu nerobí problém a jednoducho si s ním poradí.

 

 

Úžasný, čistý, horský vzduch teraz aj vo Vašom aute

 

Najviac ju milujeme v lete. Bez nej by sme pri tridsaťpäťkách boli ako kus grilovaného mäsa. Ideálne je používať klimatizáciu počas celého roku. Avšak aj ona potrebuje údržbu.

 

Nájdite si chvíľu čas v sobotu doobeda, keď manželka odbehne na nákupy a spravte dezinfekciu. Je to proces, ktorý nezaberie viac času ako reklama počas Vášho obľúbeného seriálu. Znížite na minimum šancu, že Vás prekvapí niečo nie príliš voňavé.

 

interier

 

 

Kapitán zvoláva palubný personál

 

Na lodi je kapitán tým hlavným. U Vás v aute ste šéfom Vy. Obaja máte palubu. A palubnú dosku. Pod Vaším velením musí byť čistá a lesklá. Sprej na leštenie palubnej dosky Vám v tom dokonale pomôže.

 

Nanotechnológia je obrovským hitom. Teraz už aj v spreji. Tie maličké čiastočky lepšie prenikajú do zostavy materiálu. Výsledok: lesk a jas palubnej dosky.

 

Česť kapitánovi.

 

 

Najväčší univerzál

 

Zrejme so sebou nenosíte celú autokozmetiku na interiér všade. Často však treba niečo len tak utrieť. Vlhčené utierky dokážu zázraky. Pokojne spojte príjemné s užitočným. Keď budete zase niekde čakať, utierkami si môžete dať do poriadku viditeľné časti interiéru.

 

Na sklo sa používajú antistatické vlhčené utierky. Tie tiež v sebe nezaprú univerzálnosť. Môžete ich použiť aj na obrazovku laptopu, televízora alebo smartfónu.

 

interier

 

 

Na voňavú nôtu

 

Keď už máte auto dokonale vyčistené, zostávajú dve možnosti. Prvá je užívať si tento pocit. Využijú ho najmä tí, ktorí nemajú radi vône v aute. Druhá skupina si určite rada prevonia interiér svojho tátoša.

 

Skvelým pomocníkom je profesionálny osviežovač vzduchu. Po tom, ako si dáte vyčistiť autopoťahy, ho aplikujte na tapacír. Tú vôňu si zamilujete.

Máte otázku?

Ak máte akúkoľvek otázku ohľadne nášho sortimentu, prípadne ste nenašli súčiastku, ktorú ste hľadali, zavolajte nám: +421 908 877 877

Bezplatná doprava

Pre všetky objednávky v cene nad 70€ v rámci Slovenska zasielame zdarma. Pri nákupe nad 50€ od nás dostanete darček zadarmo.

Nič nenájdené.

Pokúste sa výrobok popísať presnejšie, môžete použiť:
Názov (napr. "Olejový filter")
Výrobca (napr. "BOSCH")
Príslušné vozidlo (napr."Škoda Octavia")
TecDoc kód
EAN