Vyberte model svojho vozidla

Upresniť výrobcu a parametre

Zobrazenie 1-21 z 4 produktov

Výrobca

Objem [Liter]

Trieda viskozity SAE

Značky a parametre

Zobrazenie 1-21 z 4 produktov

Výrobca

Objem [Liter]

Trieda viskozity SAE

Vaše auto si zaslúži profesionálnu starostlivosť. Teraz si ju môžete dovoliť za mimoriadne prijateľné ceny. Litre špičkovej nemeckej kvality sú to pravé pre váš motor. Za špičkovú kvalitu ručí svetoznáma automobilová značka BMW. Motorové oleje BMW zabezpečujú mimoriadny výkon motora, s excelentným pomerom ceny a kvality. Keď potrebujete motorový olej, tak jedine motorové oleje BMW.

Na čo slúžia motorové oleje BMW?

Motorové oleje BMW majú hneď niekoľko funkcií. Každá z nich je rovnako dôležitá. Jednou z hlavných úloh, ktoré motorové oleje spĺňajú, je premazanie jednotlivých častí motora. Okrem toho odvádzajú z motora teplo a zamedzujú prístupu nečistôr do vnútorného, na zmeny citlivého mechanizmu motora. Motor je okrem iného veľmi náchylný na vnútorné nárazy. Motorové oleje vo všeobecnosti, no motorové oleje BMW obzvlášť, tieto otrasy zmierňujú.

Povedzte “stop” hrdzi

Motorové oleje BMW aktívne a so znateľným účinkom bojujú proti rozrastajúcej sa korózii. Hrdza sa zvykne vytvárať v ťažko prístupných miestach. Obvykle sú to miesta s vysokou vlhkosťou. Vlhké a nedostupné prostredie motora je pre vznik hrdze ako stvorené. Viaceré spoločnosti sa pokúšali vyrobiť prostriedok, ktorý by účinne potláčal vznik hrdze, avšak bezúspešne. Motorové oleje BMW túto možnosť poskytujú.

Motorové oleje BMW a ich benefity

Motorové oleje BMW majú oproti výrobkom ostatných spoločností viacero významných výhod. V porovnaní s bežnými motorovými olejmi sa tie od BMW vyznačujú lepšou viskozitou. Značne prevyšujú bežný štandard. Vďaka svojej vysokej viskozite sú motorové oleje BMW úspešné v čistení motorových mechanizmov. Oleje od BMW vykazujú nižší sklon k odparovaniu, čo ocení hlavne vaša peňaženka, keďže olej sa nebude tak rýchlo míňať. Oleje schválené BMW boli testované priamo odborníkmi spoločnosti BMW.

Prednosti olejov

Motorové oleje BMW zabezpečujú dobrú ochranu proti opotrebeniu, dobrú teplotnú stabilitu a rýchle premazanie celého motora. Výkon motora bude vďaka oleju od BMW konštantný aj pri extrémnej záťaži. Štartovanie auta počas zimných mesiacov už nie je viac problém.

BMW M

Vysoko výkonné motory automobilov BMW M potrebujú špeciálnu starostlivosť. Pre majiteľov BMW M máme v našej ponuke expertmi testovaný motorový olej BMW OIL BMW M Twin Power Turbo. Vyšperkuje váš motor do perfektného stavu. Štart za chladného počasia bude ešte rýchlejší, a ochrana proti opotrebeniu ešte kvalitnejšia. Cena je len o trochu vyššia ako pri klasickej verzii, ale výkon je mnohonásobne vyšší. Nemci si na kvalitu potrpia. Nečudo, že po ich olejoch je zhánka aj za veľkou mlákou

Pozrite si aj sekciu ako vyhľadať správny produkt

Nie ste si istí správnym výberom? Pozrite si návody v sekcii "ako nakupovať", pripadne nám napíšte na shop@pdmauto.sk, zavolajte na 0908 877 877, alebo použite online chat v pravej spodnej časti stránky.

Máte otázku?

Ak máte akúkoľvek otázku ohľadne nášho sortimentu, prípadne ste nenašli súčiastku, ktorú ste hľadali, zavolajte nám: +421 908 877 877

Bezplatná doprava

Pre všetky objednávky v cene nad 70€ v rámci Slovenska zasielame zdarma. Pri nákupe nad 50€ od nás dostanete darček zadarmo.

Nič nenájdené.

Pokúste sa výrobok popísať presnejšie, môžete použiť:
Názov (napr. "Olejový filter")
Výrobca (napr. "BOSCH")
Príslušné vozidlo (napr."Škoda Octavia")
TecDoc kód
EAN