Značka K2: To nie je iba autokozmetika!

Značka K2, to nie sú iba produkty z rady autokozmetiky. Jedná sa aj o výrobky starostlivosti o auto a patria sem  aj vône (osviežovače) do áut, motorové oleje a tiež aj rozličné aditíva. Jedná sa o značku, ktorá sa čoraz častejšie dostáva do povedomia náš všetkých, najmä vďaka prijateľnejším cenám a vysokej kvalite produktov. Je čas sa zoznámiť viac práve s touto svetovo uznávanou značkou ...

Celý rad produktov a piliere značky

Základnými piliermi značky sú dva produktové rady -
K2 GOLD a K2 Perfect. Práve ony položili základy značky známej dnes ako K2, ktorá reprezentuje vrchol starostlivosti o súčasné automobily.
Výrobca sa usiluje o dokonalosť a pevne verí, že samotný pestrý rad vysoko kvalitných produktov a výrobkov, zameraných na starostlivosť o auto a autokozmetiku, bude dôkladne chrániť a starať sa o každú súčasť vozidla. Hlavným cieľom je pri každom pohľade na vozidlo nadobudnúť dojem, že sa jedná o nové vozidlo vo výbornom stave, ktoré vám budú závidieť ostatní majitelia vozidiel.

Na umývanie vozidla

Jedná sa o produkty s označením K2PRO CAR WASH, ktoré sú výnimočné v oblasti umývania vozidiel. Sem patrí široký sortiment umývacích a čistiacich prostriedkov, ako aj doplnkov. Ich charakteristickým znakom je bezpečnosť a presnosť v umývaní, vysoká koncentrácia produktov, perfektné odstránenie vlhkosti z karosérie a nakoniec zrkadlový lesk laku a karosérie s veľmi účinnou dlhodobou ochranou.

Vône a osviežovače do áut

K2 VINCI, to sú vône a osviežovače vzduchu do áut, ktorých hlavným cieľom je spríjemniť interiér vozidla pôvabnou a originálnou vôňou. Určené pre vodičov a spolucestujúcich, aby ste zažili pocity plné pokoja a pohody.
Vône K2 VINCI boli stvorené z množstva kombinácií rôznych vôní s cieľom vyhovieť čo najväčšej vzorke. Z celej rady možno vypichnúť napríklad vánok oceána, čerstvý citrón, tropické vône, ako aj ďalšie exotické arómy. K2 VINCI vône predstavujú krajší a príjemnejší zážitok z dlhého cestovania vo svojom aute!

Motorové oleje

K2 TEXAR, to je rad moderných motorových olejov pre každého štvorkolesového miláčika. Všetky oleje boli vyvinuté špeciálne pre ochranu vozidla bez ohľadu na to, za akých podmienok je využívané. Tento cieľ je zabezpečený takzvanou NANO technológiou, ktorej výnimočnosť spočíva v tom, že samotné molekuly nanočastíc zabezpečia hlavné mazacie schopnosti tých najdôležitejších súčastí motora.
Zároveň zlepšujú a ošetrujú vlastnosti celého motora a ochraňujú pred nepríjemnou koróziou počas celej životnosti motora. V tomto smere značka K2 distribuuje aj celý rad antikoróznych prísad. K2 TEXAR oleje, to sú syntetické, polosyntetické a minerálne oleje so širokou škálou tried viskozity.


Ďalšie produkty a služby K2 

   
Jedná sa o technické spreje (K2PRO WORKSHOP), anaeróbne spojivá a produkty pre vybavenie dielne. Okrem toho sú to špeciálne produkty pre autolakýrnické práce s označením K2 PRO CAR PAINTING, ktoré uľahčia opravy karosérií. S pomocou týchto produktov dosiahne každý rýchlejšiu opravu, čím je možné ušetriť nielen čas, ale aj peniaze na samotnú opravu. Rozsah produktov K2 zahŕňa aj brúsne materiály, dielenské spreje, leštiace systémy, striekacie pištole, elektrické a pneumatické vybavenie a ďalšie doplnky.
Potrebujete vedieť o značke a produktoch K2 viac? Prosím kontaktujte nás alebo si vyhľadajte samotný produkt priamo v našom vynovenom elektronickom obchode v sekcii autokozmetika.

Máte otázku?

Ak máte akúkoľvek otázku ohľadne nášho sortimentu, prípadne ste nenašli súčiastku, ktorú ste hľadali, zavolajte nám: +421 908 877 877

Bezplatná doprava

Pre všetky objednávky v cene nad 70€ v rámci Slovenska zasielame zdarma. Pri nákupe nad 50€ od nás dostanete darček zadarmo.

Nič nenájdené.

Pokúste sa výrobok popísať presnejšie, môžete použiť:
Názov (napr. "Olejový filter")
Výrobca (napr. "BOSCH")
Príslušné vozidlo (napr."Škoda Octavia")
TecDoc kód
EAN